Kategorie

Informacje

Tylko online

SUNSUN CED-110C 7 Color - lampy ogrodowe LED i do oczka wodnego

SUNSUN CED-110C 7 COLOR

Nowy produkt

Kolorowe oświetlenie LED ogrodowe i do oczka wodnego. Jest całkowicie wodoodporne i może pracować w pełnym zanurzeniu. Możliwość wbicia w ziemię na szpice, możliwy montaż na ciężkiej podstawce, którą można tez przykręcić do dowolnej powierzchni, ruchoma głowica światła i długi przewód zasilający dają Ci sporo możliwości. W zestawie 3 lampki. Kolory światła zmieniają się automatycznie.

Więcej szczegółów

177,99 zł z VAT

 • - mega mocne światło
  - 7 kolorów światła
  - długie wodoodporne przewody i wodoodporny zasilacz
  - bardzo niski pobór prądu


  Podwodne lampki lub "pod chmurkę":
  Lampki LED zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w środowiskach wilgotnych, a także podwodnych. Posiadają wysoką klasę wodoodporności, dzięki czemu są odporne na deszcz, zachlapanie i całkowite zanurzenie w wodzie.

  Energia LED:
  Wszystkie trzy lampy są wyposażone w mocne diody LED RGB, która zapewniają długotrwałe, jasne i energooszczędne oświetlenie. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknym, kolorowym oświetleniem, nie martwiąc się o wysokie rachunki za prąd.

  7 kolorów "z automatu":
  Lampki automatycznie zmieniają kolor. Pomału wygaszają i zaświecają nowy kolor z przyjemnym dla oka powolnym rozświecaniu. Co więcej poszczególne lampi posiadają nieco inny interwał zmiany barwy przez co kolory zmieniają się początkowo jednocześnie, potem jeden po drugim aż w końcu całkowicie niezależnie by na koniec powrócić do równoczesnej zmiany barwy.

  Łatwa instalacja: Nasze lampy LED ogrodowe są łatwe w montażu, dzięki dołączonym akcesoriom i przewodom zasilającym. Możesz je zamontować na dowolnej powierzchni, takiej jak kamienie, drewniane podesty czy ściany, a także zanurzyć w oczku wodnym. Szpila, znajdujące się w zestawie, umożliwi Ci wbicie lampki w ziemię.

  Wiele zastosowań: Te uniwersalne lampy LED sprawdzą się doskonale jako oświetlenie oczek wodnych, stawów, fontann, ale także jako dekoracyjne oświetlenie w ogrodzie, na tarasie czy ścieżkach ogrodowych.

  Przewody nie utrudniają:
  Długość przewodu zasilającego, a także długość przewodu pomiędzy lampkami jest szczególnie doceniana w momencie układania lampek.
  Wszystkie przewody jak i zasilacz są wodoodporne.


  Dane techniczne:
  - całkowity pobór mocy: 3x1W=3W
  - wymiary pojedynczej lampki: 5x5x8cm
  - długość przewodu od gniazdka do pierwszej lampki: 500cm
  - długość przewodu pomiędzy lampkami: 200cm

7 inne produkty w tej kategorii: