Oprawa LED VivaGrow DN120 48W (max 120cm) Zobacz większe

Oprawa LED VivaGrow DN120 48W (max 120cm)

AQ_6558

Nowy produkt

Vivagrow to seria profesjonalnych lamp stworzonych specjalnie z myślą o akwarystyce roślinnej. Dzięki zastosowaniu diod led, lampa jest bardzo wydajna i zarazem energooszczędna. Wbudowany kontroler pozwala na zmianę natężenia kolorów białego, niebieskiego, zielonego, czerwonego oraz zapamiętanie do czterech kombinacji ustawień. Programator obsługuje również tryby symulujące pogodę.

Więcej szczegółów

449,99 zł z VAT

 • Vivagrow to lampa wykorzystująca nowoczesną technologię led. 80 diody w kolorze białym, oraz łącznie 40 diod kolorowych (czerwone, niebieskie, zielone). Równomierne ich rozłożenie zapewnia dostępność światła w każdym zakątku akwarium. Pomimo dużej ilości generowanego światła, lampa charakteryzuje się niewielki zużyciem prądu.

  Lampy Vivagrow posiadają wbudowany kontroler pozwalający na sterownie kluczowymi funkcjami lampy za pomocą pilota. Natężenie każdego z czterech kolorów można regulować w 10 stopniowych zakresie. Możliwe jest łączenie poszczególnych barw i uzyskiwanie unikalnych kolorów światła. Lampa zapamiętuje do czterech kombinacji.

  Dzięki trybom pogodowym lampa w pełni automatycznie (pełne 24h) imitować może zachmurzone niebo, burzę,  słoneczny dzień oraz pełnię księżyca. 

  Lampa Vivagrow montowana jest na krawędziach akwarium za pomocą solidnych uchwytów. Obudowa lampy jest estetycznie wykonana i ma kompaktowe wymiary.

  Dane techniczne:
  Moc:  światło dzienne 0.5 W LED×80 + RGB 0.2 W LED×40
  Natężenie: 4400 Lumen 
  Max rozstaw nóżek: 120cm 

30 inne produkty w tej kategorii: