Kategorie

Informacje

Tylko online

Exo Terra Heat Wave Rock M - kamień grzejący

exoterra heat wave rock M

Nowy produkt

Exo Terra Heat Wave Rock to elektroniczny kamień ogrzewający, imitujący naturalny nagrzany słońcem. Posiada termostat uniemożliwiający przegrzanie.

Więcej szczegółów

149,99 zł z VAT

 • Produkt ma naturalny wygląd i jest łatwy w czyszczeniu, sprzyja naturalnemu zachowaniu gadów. Wysoka temperatura sprzyja trawieniu, zwłaszcza po zachodzie słońca. Heat Wave Rock symuluje kamień nagrzany słońcem, gdzie w naturze, nawet po zachodzie słońca, kamienie utrzymują ciepło przez kilka godzin.

  Różne gady, włączając te nocne, używają tej formy przewodzenia ciepła, dla zapewnienia termoregulacji, niezwykle ważnej dla prawidłowego metabolizmu i trawienia.

  Heat Wave Rock wyłącza się automatycznie, kiedy jego powierzchnia osiągnie określoną temperaturę. Funkcja ta eliminuje niebezpieczeństwo poparzenia lub przegrzania. Kamień wykonany jest ze specjalnej, przewodzącej ciepło, wodoodpornej, nietoksycznej żywicy, która zapewnia równomierną dystrybucję ciepła. Heat Wave Rock jest dostępny w trzech rozmiarach i łatwo dopasować go do każdego wyposażenia, zarówno wilgotnego jak i suchego terrarium.

  Dane techniczne:
  pobór mocy: 10W
  wymiary: 15.5 x 15.5 cm