Kategorie

Informacje

Tylko online

OiiBO Running Wheel DMW01S - kołowrotek dla gryzoni 22cm

RZ DMW01S

Nowy produkt

Super cichy kołowrotek dla chomika, myszy, myszoskoczka czy kosztaniczki. Niezbędny element każdej klatki dla małych gryzoni. Kołowrotek posiada możliwość regulacji wysokości i mocowania na klatce, a także stabilną podstawę. Wypukłe wnętrze zwiększa przyczepność zwierzaka.

Więcej szczegółów

174,99 zł z VAT

 • Dlaczego chomik potrzebuje kołowrotka?
  Chomiki, koszatniczki czy myszy są bardzo aktywnymi zwierzętami, które potrzebują wielu zabaw i aktywności. Naturalnym sposobem na wykorzystanie nadmiaru energii i uwolnienie stresu u gryzoni jest ruch. Kołowrotek daje im możliwość biegania, zawsze wtedy, kiedy poczują taką potrzebę. Ponadto, kołowrotek jest również świetnym sposobem na zwiększenie aktywności fizycznej, co jest ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia gryzoni.

  Cichy i niezawodny kołowrotek to podstawa!
  Na pewno każdy z nas spotkał się z kołowrotkami, które były głośne i uciążliwe dla zwierzaka, ponieważ kręciły się z oporem i nie było to dla niego przyjemne. OiiBo to wyjątkowo cichy kołowrotek dla chomika, który został skonstruowany z myślą o twoim pupilu, a zarazem o Tobie. Sprawi on, że cisza będzie u ciebie wręcz codziennością, a twój pupil będzie mógł z niej korzystać z łatwością i bez żadnego oporu. Bieganie stanie się dla niego przyjemnością, a zarazem dobrą zabawą.

  Co sprawia, że kołowrotek OiiBO jest taki cichy?
  Kołowrotek OiiBO wykorzystuje technologię podwójnego łożyska kulowego ze stali nierdzewnej. W przeciwieństwie do innych kołowrotków wyróżnia się minimalnym poziomem głośności, ponieważ zapewnia to stalowy wał z wysokiej jakości łożyskiem obrotowym.

  Dlaczego ten kołowrotek, a nie inny?
  Wszystkie elementy są zrobione z wysokiej jakości materiałów. Kołowrotek swoją budową zapewnia stabilność i płynność, która jest ważna dla naszego gryzonia. Podczas jego aktywności możemy podziwiać bezszelestny bieg, co pozwali na spokojne nocy oraz pełne skupienie na innych aktywnościach.

  Innowacyjna budowa
  Wnętrze kołowrotka posiada wypukłe ścieżki, które poprawiają przyczepność gryzonia podczas biegu oraz zmniejszają ryzyko poślizgów. Przestronne, szerokie koło idealnie sprawdza się dla zwierząt z duża ilością futra. Możliwość regulacji wysokością koła sprawdzi się wręcz w każdym terrarium czy klatce.

  Korzyści z posiadania kołowrotka OiiBO:
  - cicha, bezszelestna praca
  - możliwość regulacji wysokości
  - solidna oraz stabilna podstawa
  - łatwe i szybkie czyszczenie oraz konserwacja kołowrotka
  - antypoślizgowa konstrukcja
  - pierścień zapobiegający wypadaniu gryzonia
  - odporne na gryzienie

  Średnica: 22cm

30 inne produkty w tej kategorii: