SunSun Hi-X-Scouring 3 - wielofunkcyjny odmulacz automatyczny Zobacz większe

SunSun Hi-X-Scouring 3 - wielofunkcyjny odmulacz automatyczny

AQ_10604

Nowy produkt

Urządzenie jak żadne inne ułatwia pielęgnacje akwarium, czyniąc wszelkie prace porządkowe szybkie, łatwe i przyjemne. Hi-X-Scouring pozwoli Ci szybko oczyścić dno zbiornika, podmienić wodę, przefiltrować wodę, zassać z trudno dostępnych miejsc resztki pokarmu itp. Duża ilość złączek i adapterów pozwala na szeroki zakres prac. Jest prosty w użyciu i nie wymaga kupowania baterii.

Więcej szczegółów

109,99 zł z VAT

 • O trudnych pracach w akwarium:
  Każdy zbiornik wymaga przeprowadzenia pewnych cyklicznych prac, takich jak, podmiana wody, odmulenie dna, dodatkowe przefiltrowanie czy czyszczenie brudu z kamieni i innych elementów dekoracji. Wszystkie te czynności należą do tych koniecznych i cieszą się raczej złą sławą. Jednakże, jest pewne jedno urządzenie, które Ci wszystkie te operacje ułatwi!

  Co mogę zrobić przy pomocy Hi-X-Scouring 3?
  Urządzenie posiada spory zestaw złączek, rurek i innych adapterów. Dzięki nim możesz szybko przystosować narzędzie do różnych prac. 
  - odmulanie dna
  - zbieranie np: pokarmu z trudno dostępnych miejsc
  - filtracja wody
  - odmulanie dna z jednoczesną filtracją 
  - podmiana wody (czyli, dolewanie i pobieranie wody z akwarium)
  - zbieranie zabrudzeń, w tym np: glonów z kamieni, korzeni i innych dekoracji
  - i wiele innych związanych z czyszczeniem, odmulaniem i filtracją

  Najważniejsze udogodnienia:
  - regulacja przepływu. Tuż pod rączką masz łatwy dostęp do regulacji wydajności pompy. Szybko zmienisz moc zasysania względem potrzeb. 
  - długa rurka. W zestawie masz 3 rurki i dwa kubki, które umożliwią Ci regulację długości odmulacza od 40cm do 115cm. (minimalna długość i maksymalna długość)
  - dwie wielkości kubków odmulania. Wybierz wielkość kubka do odmulania. Użyj jednego lub podwójnego.
  - wlot typu loc-line. Masz do dyspozycji spłaszczoną dysze wlotową o możliwości zmiany kąta położenia. Wybierz odpowiednie dla Ciebie ułożenie wlotu - zasysaj wodę skąd chcesz.
  - duży filtr. W zestawie masz do dyspozycji pojemnik na wkłady (dwa w zestawie). Za jego pomocą przefiltrujesz wodę. Włóż inne dowolne wkłady wg potrzeb aby polepszyć filtrację.
  - złączka na wąż. W zestawie masz jeszcze złączkę na wąż. Możesz łatwo upuścić wodę lub dolać wodę do akwarium. W zestawie są też zaciski na wąż, aby się przypadkiem nie odpiął. 

  Hi-X-Scouring 2 dostarczymy do Ciebie w oryginalnym opakowaniu i z kompletem wszystkich złączek adapterów itp. Nic już nie musisz dokupić.

  Dane techniczne:
  - producent: SunSun
  - kod producenta: HXS03
  - nazwa handlowa: Hi-X-Scouring 3

  - maksymalna wydajność pompy: 1000l/h
  - minimalna wydajność pompy: 2500l/h
  - minimalna długość odmulacza 40cm
  - maksymalna długość odmulacza: 115cm


30 inne produkty w tej kategorii: