Kategorie

Informacje

Tylko online

Resun Undergravel Filter 16 - filtr podżwirowy 54 x 30cm

Resun filtr podżwirowy RS16P

Nowy produkt

Filtr podżwirowy to doskonała koncepcja filtracji zbiornika. Zapewnia filtrację biologiczną oraz mechaniczną poprzez obieg wody. Dodatkowo zachowuje podłoże zbiornika w doskonałej czystości i zapewnia roślinom stały dostęp do potrzebnych makro i mikroelementów.

Więcej szczegółów

29,50 zł z VAT

 • Filtracja podżwirowa:
  Filtry podżwirowe jako media filtracyjne wykorzystują podłoże akwarium. Filtr zasysa wodę ze zbiornika, która przechodzi przez warstwę piasku, podłoża aktywnego lub mieszanki naturalnej np: ECO PLANT. Podczas tego procesu zarówno organiczne, jak i nieorganiczne zanieczyszczenia są zasysane do korzeni roślin, pomagając je odżywić. Podłoże jest stale czyszczone z wszelkich zanieczyszczeń takich jak np. odchody ryb czy pozostałości roślin.

  Układanie filtra jak klocki LEGO:
  Kratkownica filtra składa się z pojedynczych elementów o wymiarach 14x7cm. Możesz je swobodnie łączyć ze sobą dopasowując tym samym wymiary filtra podżwirowego do Twojego akwarium. Po ułożeniu możesz uciąć nadmiarowe łączniki kloców aby otrzymać dokładne wymiary. UWAGA! poszczególne klocki można również łączyć prostopadle do siebie!

  Jak jest zasilany?
  Standardowo w zestawie dołożony jest wężyk z kamieniem napowietrzającym. Akcesoria te umieszcza się w rurce wylotu wody. Podpinając napowietrzacz (napowietrzacz nie jest częścią zestawu) wymuszasz ruch wody.

  Wyloty wody:
  Jest teleskopowy - możesz regulować jego wysokość od 30 do 50cm. Końcówkę możesz swobodnie obrócić o 360 stopni.

  W tym modelu RS16 otrzymasz:
  - 16 elementów kratkownicy. Każdy z nich ma wymiar 14x7cm
  - teleskopowy wylot wody
  - wężyk i kamień napowietrzający

30 inne produkty w tej kategorii: