U.S.Aqua Water Tube White - wężyk do wody 6mm Zobacz większe

U.S.Aqua Water Tube White - wężyk do wody 6mm

AQ_10035

Nowy produkt

Wąż techniczny niezbrojony do instalacji wodnych o średnicy zewnętrznej 6mm. Wykonany z trwałego polietylenu wężyk używany jest w instalacjach wodnych, sanitarnych i technicznych, takich jak systemy filtrów do wody - w tym do wody RO, w lodówkach, klimatyzacjach, kostkarkach do lodu, ciśnieniowych zraszaczach wodnych, dystrybutorach wody i wiele innych. 

Więcej szczegółów

1,49 zł z VAT

 • Do jakich urządzeń pasuje wężyk Water Tube marki U.S.Aqua?
  Wężyk pasuje do wszystkich systemów opartych na transporcie m.in: wody słodkiej, pitnej, RO, powietrza, produktów spożywczych i niektórych chemicznych. Stosowany jest również w innych instalacjach wodnych, sanitarnych, technicznych, takich jak systemy filtrów do wody - w tym do wody RO, w lodówkach, klimatyzacjach, kostkarkach do lodu, ciśnieniowych zraszaczach wodnych, dystrybutorach wody i wiele innych. Znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. 

  Jakie ma wymiary?
  Dane powszechnie wykorzystywane:
  - średnica wewnętrzna 4 mm / zewnętrzna 6 mm.
  Dane dokładne techniczne:
  - średnica wewnętrzna 4.2mm / zewnętrzna 6.35mm

  Wąż jest cięty z rolki o długości 200m. Oferta dotyczy 1mb.

  Z czego jest wykonany?
  Produkt jest wykonany z polietylenu. 

  Jaka jest barwa wężyka?
  Wężyk jest biały

  O firmie U.S.Aqua:
  U.S.Aqua to nieprzejednany lider produkcji węży do zastosowań technicznych i akwarystycznych. Produkty charakteryzują się doskonałą jakością i wytrzymałością. Rozmiary węży są standaryzowane na rynek europejski. Skład chemiczny tworzywa z jakiego wykonane są produkty U.S.Aqua zapewniają 100% neutralności w kontakcie z wodą słodką i morską.

30 inne produkty w tej kategorii: