Kategorie

Informacje

Tylko online

Twinstar LED Dimmer - kontroler oświetlenia LED

TWINSTAR DIMMER

Nowy produkt

Kontroler oświetlenia LED sterowany ręcznie to wielofunkcyjne urządzenie służące do regulowania mocy światła w akwarium. Z kontrolerem dostosujesz poziom oświetlenia do potrzeb roślin i zwierząt w akwarium oraz własnych preferencji. Sterownik jest wyposażony w prosty timer. Posiada możliwość ustawienia automatycznego wschodu i zachodu słońca.

Więcej szczegółów

79,99 zł z VAT

 • Potrzeby oświetleniowe zbiornika zmieniają się w zależności od faz rozwoju i rodzaju jego mieszkańców. Z kontrolerem oświetlenia LED sprawisz, że rośliny i zwierzęta mieszkające w akwarium dostaną odpowiedni poziom natężenia światła. Dzięki specjalnym funkcjom urządzenia zmniejszysz niepotrzebny stres i dyskomfort u zwierząt.

  Wszystko w jednym kontrolerze:
  - funkcja włączania/wyłączania
  - 7 poziomów ściemnienia
  - możliwość ustawienia automatycznych wschodów i zachodów słońca
  - timer z częstotliwością 6-8-10 godzin

  Kompatybilność
  Kontroler pasuje do wszystkich starszych i aktualnych modeli oświetlenia Twinstar z wyjątkiem Twinstar Light C III. Urządzenie nadaje się do oświetlenia z wtyczką typu Jack 5,5 x 2,5mm o maksymalnej mocy 150W i 24V DC. Jest odpowiedni do użycia z oświetleniem takich marek jak: Aquael, Aqua Synchro, Chihiros, SunSun ADS i SunSun ADE.

  Moc lampy: max 150W
  Złącze: DC 5,5 x 2,5mm
  Długość całkowita: około 25cm

22 inne produkty w tej kategorii: