Kategorie

Informacje

Tylko online

Jebao DP-5 dozownik płynów (5 pomp)

Jebao DP-5 dozownik

Nowy produkt

Jebao DP-5 to precyzyjny, automatyczny dozownik płynów, skonstruowany specjalnie pod kątem potrzeb akwarystycznych. Dzięki temu urządzeniu można w łatwy i wygodny sposób rozwiązać kwestię regularnego podawania nawozów i soli do akwarium bez potrzeby ciągłego pamiętania o tej ważnej czynności. Szerokie spektrum dostępnych ustawień pozwala na dopasowanie pracy DP-5 do każdego zbiornika.

Więcej szczegółów

480,00 zł z VAT

 • Jebao DP-4 został wyposażony w 5 precyzyjnych pompy, które są w stanie podawać dowolną ciecz z dokładnością do 1ml, a każda z nich ma możliwość zaprogramowania do 24 dawkowań każdego dnia. Cechą wyróżniającą DP-4 od innych urządzeń na rynku jest możliwość ustalenia interwału pomiędzy kolejnymi porcjami płynów w zakresie 0-30dni. Dzięki temu mogą być one podawane codziennie lub na przykład co 7 dni, lub co 30 dni.

  Jest to rozwiązanie idealne dla każdego akwarysty, pozwalające zsynchronizować ze soba kolejne porcje płynów. Ze wzgledu na swóje uniwersalny charakter DP-4 może pracować z nawozami słodkowodnymi takimi jak np: mikro i makroelementy; solami dla zbiorników słonowodnych jak bufory Mg, Ca, Kh i inne. Dzięki możliwości podawania płynnych pokarmów urządzenie to można również wykorzystać jako automatyczny karmnik dla korali.

  Dane techniczne:

  Liczba pomp: 5
  Objętość pojedynczej dawki: 1-9999ml
  Ilość dawkowań/dzień: do 24
  Interwał dni dawkowania(dni): 0(codziennie) - 30

  Wszystkie produkty marki Jebao / Jecod z naszej dystrybucji objęte są 24 miesięczną gwarancją.

12 inne produkty w tej kategorii: