Kategorie

Informacje

Tylko online

AqutoAqua Smart ATO Nano HOB - automatyczna dolewka

AA SATO-270D

Nowy produkt

Inteligentna dolewka automatyczna z pompą. Posiada podwójny czujnik optyczny i szereg zabezpieczeń reagujących w przypadku błędów. Smart ATO Nano nigdy nie przeleje zbiornika, nawet w przypadku zabrudzenia "oka", dzięki systemowi QST. Smart ATO DUO to całkowicie bezpieczne urządzenie, abyś mógł spać spokojnie.

Więcej szczegółów

486,99 zł z VAT

 • Do czego może służyć Smart ATO Nano?
  - dolewka wody z zbiornika rezerwowego do głównego lub sump'a
  - automatyczne napełnienie zbiorników

  Nie martw się więcej, że znów dolewka zatnie się i przepełni Twój zbiornik. Od teraz będzie nad tym czuwać ten sprytny gadżet. Po prostu zamontuj czujnik optyczny na dowolnym akwarium / sumpie / zbiorniku / wiadrze / dzbanku, a woda napełni go do poziomu oka. Do instalacji nie są wymagane żadne narzędzia. Dodatkowo, nie ma zawodnego zaworu pływakowego (WC), który mógłby ulec awarii.

  Czujnik optyczny i sposób montażu:
  To o wiele lepsze rozwiązanie niż zwykły pływak! Ale to nie wszystko. Sensor z zestawu AutoAqua ma podwójne "oko" dzięki czemu ma podwójną kontrolę nad sytuacją. Sensor instalowany jest szybko i łatwo, przy użyciu mocnego magnesu. Dlatego, możesz oko zainstalować w dowolnym miejscu. Maksymalna grubość szkła 12,7mm

  Zabezpieczenie przed samoczynnym (grawitacyjnym) przelewaniem się wody:
  Dotychczas musiałeś skracać wężyk wylotowy wody tak, aby był powyżej poziomu lustra wody z dolewki. Dlaczego? Bo woda wówczas spływa sama - grawitacyjnie.
  W Smart ATO Nano wyeliminowano ten problem dzięki końcówce układu. Nie pozwala ona na kapanie / przelewanie się grawitacyjne wody. Przepuści ona wodę tylko w czasie pompowania przez pompę z zestawu.

  Ta końcówka ma jednak pewne ograniczenia. Może "wytrzymać" maksymalne ciśnienie 60cm wody w wężyku. Czyli nie może być umieszczona niżej niż 60cm od krawędzi szkła. Spokojnie.. nikt nie ma tak wysokich SUMP'ów. W akwarium też mamy wodę blisko krawędzi szkła, a nie 60cm niżej. Także końcóweczka będzie idealnym rozwiązaniem dla 99.9999% przypadków.

  Prefiltr:
  To rzadko spotykany element w dolewkach. Zastosowanie jest oczywiste - chroni pompę i cały układ przed przedostaniem się nieczystości.

  Komfortowa budowa dolewki:
  Komfortowa, bo kaskadowa - to spore udogodnienie. Mniej kabli, mniej montażu, szybki montaż, łatwy demontaż itp. "Serce i mózg" urządzenia znajdują się w obudowie wieszanej na krawędź szkła jak typowy filtr kaskadowy.
  Dodatkowo nadmiar kabla pomiędzy okiem a komputerem możesz schować w obudowie kaskadowej. im mniej kabli, tym estetyczniej.

  Program bezpieczeństwa QST (Quick Security Technology):
  Inteligentna dolewka nie pozwoli przelać zbiornika, nawet w przypadku awarii systemu. Dlaczego? Jeżeli pierwsze napełnienie zbiornika trwało 10 sekund to żadne kolejne nie może przekroczyć 60 sekund. Czyli, dopuszcza maksymalnie 6 x więcej niż za pierwszym razem. W ten sposób wykluczamy możliwość przelania akwarium w przypadku awarii czujnika lub jego zabrudzenia, wykluczono błąd komputera oraz zabezpiecza pompę przed pracą na sucho w przypadku opróżnienia rezerwy.

  Pozostałe zabezpieczenia: Przy pomocy sygnałów kolorowego światła LED komputer poinformuje Cię o wszelkich możliwych problemach. Np: źle podłączona pompa, błędne sprzeczne odczyty oka - możliwe zabrudzenia oka, brak napełnienia od 72h i inne przypadki zależne i nie zależne od Smart ATO Nano.

  Co jest w zestawie?
  - czujnik "oko"
  - pompa zawieszana na krawędź szkła
  - zasilacz
  - oryginalne opakowanie
  - wężyk 200cm
  - prefiltr
  - końcówka wylot wody "anty grawitacyjny"

  Dane techniczne:
  - wydajność: 30l/h
  - słup zasysania: 200cm
  - maksymalna grubość szkła dla czujnika: 12,7mm
  - maksymalna grubość szkła dla dolewki: 10mm
  - maksymalny słup wody dla końcówki: 60cm

15 inne produkty w tej kategorii: