Kategorie

Informacje

Tylko online

Kamoer ATO One SE - automatyczna dolewka z pompą wody

KAMOER ATO ONE SE

Nowy produkt

Kompletny zestaw automatycznej dolewki z pompą wody do uzupełnienia, dolewek i zbiorników rezerwowych . Wyposażony jest w dwa czujniki: optyczny oraz pływak. Stale monitoruje poziom uzupełnienia zbiornika dolewki, a w razie konieczności ostrzega o nieprawidłowościach w systemie hydraulicznym, głośnym alarmem. Sensory są montowane na silnych magnesach, co z pewnością ułatwi Ci instalacje i umożliwi precyzyjne określenie maksymalnego napełnienia zbiornika.

Więcej szczegółów

278,48 zł z VAT

 • Automatyczne dolewanie wody:
  Nie martw się, że zapomnisz dolać wody lub, że poziom wody w zbiorniku zbytnio spadnie. Od teraz nad poziomami wody w zbiorniku będzie czuwać to sprytne urządzenie. Gdy poziom wody w zbiorniku docelowym zbytnio opadnie urządzenie uruchomi pomę wody z zestawu, dolewając wodę do poziomu czujników

  Podwójne zabezpieczenie:
  Aby zbiornik na wodę nie przepełnił się, czuwają nad jego zapełnieniem dwa sensory. Podstawowy, czyli czujnik optyczny - bardzo precyzyjne urządzenie oraz czujnik pływak - niezawodny czujnik, zabezpieczający dodatkowy.

  Montaż:
  Do instalacji nie są wymagane żadne narzędzia. Sensory instalowane są szybko i łatwo, przy użyciu mocnego magnesu. Dlatego, możesz zainstalować je w dowolnym miejscu i wysokości na dowolnym zbiorniku. Maksymalna grubość ścianki naczynia to 15mm

  Dodatkowa możliwość rozbudowy:
  W każdym momencie możesz zainstalować elektrozawór zamiast pompy wody. Wówczas zestaw ten będzie pełnić zupełnie inną funkcję dolewki.

  Co jest w zestawie?
  - czujnik optyczny
  - czujnik pływak
  - zasilacz
  - pompa wody 500l/h
  - dwa magnesy / uchwyty
  - oryginalne opakowanie
  - instrukcja PL
  - uchwyt kolanko na wężyk
  - wężyk 500cm

10 inne produkty w tej kategorii: