Kategorie

Informacje

Tylko online

Kamoer ATO One RO - automatyczna dolewka z elektrozaworem

KAMOER ATO ONE RO

Nowy produkt

Kompletny zestaw automatycznej dolewki z elektrozaworem do systemów RO. Wyposażony jest w dwa czujniki: optyczny oraz pływak. Stale monitoruje poziom uzupełnienia zbiornika dolewki, a w razie konieczności ostrzega o nieprawidłowościach w systemie hydraulicznym, głośnym alarmem. Sensory są montowane na silnych magnesach, co z pewnością ułatwi Ci instalacje i umożliwi precyzyjne określenie maksymalnego napełnienia zbiornika.

Więcej szczegółów

278,48 zł z VAT

 • Do czego może służyć Kaomer ATO One RO?
  - kompleksowa obsługa filtra RO.

  Włącza i wyłącza produkcję wody.
  Nie martw się więcej, że znów zapomnisz włączyć czy wyłączyć wodę RO. Od teraz będzie nad tym czuwać ten sprytny gadżet. Po prostu zamontuj czujniki na dowolnym zbiorniku / wiadrze / dzbanku, a woda napełni go do linii sensorów. Ponownie uruchomi produkcję, gdy poziom wody opadnie.

  Podwójne zabezpieczenie:
  Aby zbiornik na wodę RO nie przepełnił się, czuwają nad jego zapełnieniem dwa sensory. Podstawowy, czyli czujnik optyczny - bardzo precyzyjne urządzenie oraz czujnik pływak - niezawodny czujnik, zabezpieczający dodatkowy.

  Montaż:
  Do instalacji nie są wymagane żadne narzędzia. Sensory instalowane są szybko i łatwo, przy użyciu mocnego magnesu. Dlatego, możesz zainstalować je w dowolnym miejscu i wysokości na dowolnym zbiorniku. Maksymalna grubość ścianki naczynia to 15mm

  Dodatkowa możliwość rozbudowy:
  W każdym momencie możesz zainstalować pompę wody zamiast elektrozaworu. Wówczas zestaw ten będzie pełnić zupełnie inną funkcję dolewki.

  Co jest w zestawie?
  - czujnik optyczny
  - czujnik pływak
  - zasilacz
  - elektrozawór
  - dwa magnesy / uchwyty
  - oryginalne opakowanie
  - instrukcja PL
  - uchwyt kolanko na wężyk
  - wężyk 500cm

10 inne produkty w tej kategorii: