Kategorie

Informacje

LEVEL AUTOMATIC SW - automatyczna dolewka Zobacz większe

Tylko online

LEVEL AUTOMATIC SW - automatyczna dolewka

Aut. dolewka Levelautomatic SW

Nowy produkt

Automatyczna dolewka to nowoczesne i niezawodne urządzenie, dzięki któremu będziesz mógł zapomnieć o codziennym uzupełnianiu odparowanej wody w Twoim zbiorniku.

Więcej szczegółów

274,99 zł z VAT

 • Automatyczna dolewka Levelautomatic SW to wariacja popularnej dolewki Levelautomatic V2, urządzenie to przeznaczone jest do kontrolowania poziomu wody w akwariach bez sumpa.

  Levelautomatic SW w odróżnieniu od modelu V2 wyposażony został w dwa miniaturowe czujniki poziomu wody, które umożliwiają utrzymywanie poziomu wody w akwarium na poziomie bliskim krawędzi zbiornika.


  Opis działania:

  Urządzenie załącza pompę w chwili gdy poziom wody obniży się poniżej określonego, stan ten sygnalizowany jest zaświeceniem się żółtej diody LED na panelu urządzenia. Po uzupełnieniu wody w zbiorniku, pompa dopełniająca zostaje wyłączona a dioda LED gaśnie. Urządzenie wyposażone jest w układ zwłoki czasowej, który eliminuje nadmiernie częste załączanie pompy w przypadku falowania wody na powierzchni zbiornika.

  Gdyby czujnik pływakowy uruchamiający z jakichś powodów nie zadziałał (np. został zablokowany przez ślimaka, osady itp.) to uruchomiony zostanie czujnik awaryjny, który bezwzględnie rozłączy gniazdo pompy w urządzeniu, stan taki sygnalizowany zaświeceniem się czerwonej diody LED.

  Świecąca się zielona dioda LED na panelu urządzenia sygnalizuje gotowość do pracy.

  Dane techniczne:
  Napięcie zasilania: 230VAC 50/60Hz
  Zużycie energii: max 5W
  Maksymalne obciążenie : 300W
  Wymiary: wys. 45mm x szer. 70,9mm x dł. 120,5mm

10 inne produkty w tej kategorii: