Kategorie

Informacje

Tylko online

BOYU Skimmer Pump 5500 - pompa do odpieniacza

BOYU DP-5500

Nowy produkt

Pompa wody i powietrza dedykowana do odpieniaczy. Posiada wirnik igiełkowy oraz złączkę Venturi'ego. Za pomocą elektronicznego sterownika dobierzesz moc i wydajność tworzenia piany do Twoich potrzeb. Pompa cechuje się dużą wydajnością, wysokim poborem powietrza i niskim zużyciem prądu.

Więcej szczegółów

599,99 zł z VAT

 • Zalety w skrócie:
  - wirnik igiełkowy
  - zwężka Venturi
  - elektroniczny kontroler wydajności
  - niski pobór prądu
  - wysoki pobór powietrza 2400l/h

  Pompa sercem odpieniacza:
  Pompa wody i powietrza jest fundamentem dla dobrego pienienia odpieniacza. Aby produkowana piana była sztywna i gęsta muszą być spełnione pewne warunki.
  Po pierwsze wirnik igiełkowy. Odpowiedzialny jest za mieszanie wody z powietrzem i produkcję pęcherzyków powietrza. Po drugie ilość pobieranego powietrza. Cecha ta musi być na jak najwyższym poziomie. W przeciwnym razie, nawet najlepszy wirnik, nie wyprodukuje dużo piany. Z połączenia tych dwóch cech tworzy się gęsta i sztywna piana, wraz z którą pozbędziesz się wszelkiego białka i innych zanieczyszczeń organicznych.

  Regulowanie wydajności.
  Za pomocą elektronicznego sterownika z łatwością wyregulujesz przepustowość pompy, a zatem jej wydajność w produkcji piany. Dobierz odpowiednią moc do pojemności akwarium i odpieniacza.

  Regulowany wylot i wlot wody
  Możesz tymi kierunkami zarządzać niezależnie. Ułóż wylot wody w dowolnym kierunku, aby dopasować się do instalacji hydraulicznej.

  W zestawie:
  - pompa BOYU
  - złączka skręcana na rurę o średnicy 1 1/4"
  - elektroniczny sterownik
  - silikonowy wężyk / wlot powietrza 35cm
  - opakowanie produktowe
  - zasilacz i kabel z wtyczką UE / PL

  Dane techniczne
  - pobór powietrza: 2400l/h
  - pobór mocy: 50W
  - wymiary: 194x100x160mm


30 inne produkty w tej kategorii: