Macro Aqua Flow Swing S - elektroniczny wylot wody Zobacz większe

Macro Aqua Flow Swing S - elektroniczny wylot wody

AQ_6470

Nowy produkt

Macro Aqua Flow Swing to urządzenie łączące zalety tradycyjnego wylotu wody oraz pompki cyrkulacyjnej. Elekryczny silnik stale zmienia kierunek wylotu wody w zakresie 90º poprawiając krążenie wody w całym zbiorniku. Flow Swing jest niesamowicie praktycznym urządzeniem pozwalając zaoszczędzić cenne miejsce w zbiorniku. Łatwy montaż za pomocą systemu przyssawek.

Więcej szczegółów

69,98 zł z VAT

 • Siła strumienia wody przepływającej przez Flow Swing zależy od wydajności pompy obiegowej lub napędzającej filtr. W zestawie znajdują się przyłącza w postaci złączki o średnicy 20mm oraz króćca na wąż 16/22mm. 

  Macro Aqua Flow Swing zmienia kierunek wylotu wody w poziomie w zakresie 90º. Wyprofilowanie uchwytu montażowego wymusza montaż w optymalnym miejscu dla skuteczności działania urządzenia - czyli w narożniku zbiornika. W ten sposób wykorzystując siłę wypływającego strumienia wody zapewniamy w akwarium optymalna cyrkulację.

  Dane techniczne:
  Moc: 3W
  Wymiary: 9x6,5x11cm
  Przyłącza: złączka 20mm, krócien na wąż 16/22mm , gwint 1/2 cala
  Zastosowanie: akwarium słodkowodne / morskie

  Film przedstawiający działanie urządzenia na przykładzie akwarium morskiego.
  https://www.youtube.com/watch?v=PRX7a_yGVFQ

  Prosimy o niesugerowanie się wtyczką urządzenia na filmie. Oczywiście sprzedawany produkt posiada standardową wtyczkę 220V.

30 inne produkty w tej kategorii: