Repti-Zoo miseczka wieszana Zobacz większe

Repti-Zoo miseczka wieszana

AQ_7947

Nowy produkt

Miseczka podwieszana to idealne rozwiązanie dla każdego terrarium, gdyż nie wymaga wkomponowanie w często ograniczone miejsce na podłożu. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia pielęgnację, ponieważ miseczkę można szybko wyciągnąć nie rujnując wystroju terrarium.

Więcej szczegółów

14,99 zł z VAT

 • Szybkie wyjmowanie miseczki redukuje stres zwierzęcia, a system podwieszania ułatwia montaż dekoracji. 
  Produkt można zawiesić na dowolnej wysokości dopasowując się do potrzeb i stylu życia hodowanego zwierzęcia np. drzewołazy nie muszą schodzić na ziemię by się napoić czy pożywić, a zwierzęta lądowe nie zasypują przypadkowo wody i pokarmu podczas codziennych harców. 

  Całość wykonana jest z nierdzewnego stopu aluminium i pomalowana jest trwałym lakierem spożywczym od lat wykorzystywanym np. w pszczelarstwie. Gładkość wykończenia nie sprzyja się osiadaniu drobnoustrojów.

  Miseczki można wyjąć z elementu podtrzymującego, dzięki czemu nie ma potrzeby demontowania uchwytu wraz z przyssawkami podczas czyszczenia miski.

  Produkt montowany jest za pomocą trzech przyssawek, zapewniając w ten sposób trwałość i łatwość montażu.

  Wymiary: 8 x 8 x 6cm

  Repti-Zoo to marka największego na świecie producenta sprzętu terrarystycznego. Z ich fabryk, doświadczenia, usług i towarów korzysta większość znanych i cenionych firm.Ich produkty znajdziemy wśród oferty najlepszych marek z całego świata m.in. z Niemiec, Anglii, Australii, USA i Japonii. 
  Od niedawna produkty tej marki są również dostępne dla klientów pod oficjalną nazwą producenta - Repti-Zoo. 
  To najwyższej klasy marka, której produkty są tworzone przy współudziale światowej klasy herpetologów, dzięki czemu produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko znanych firm ale również prywatnych hodowców. Repti-Zoo to prekursorzy nowych rozwiązań, cieszących się uznaniem klientów.

28 inne produkty w tej kategorii: