Exo Terra Calcium + D3 - wapno sproszkowane Zobacz większe

Exo Terra Calcium + D3 - wapno sproszkowane

AQ_7422

Nowy produkt

Exo Terra Calcium + D3 Powder Suplement zawiera wysoki poziom wapnia wolnego od fosforu, jak i zrównoważonych ilości witaminy D3, dla optymalnego wchłaniania wapnia i zapewnienia długotrwałego zdrowia. 

Więcej szczegółów

10,98 zł z VAT

 • Niedobór wapnia jest głównym problemem w diecie gadów żyjących w niewoli. Prawidłowe wchłanianie wapnia i witaminy D3 ma kluczowe znaczenie dla gadów żyjących w niewoli, które nie są wystawiane na działanie światła słonecznego lub światła ultrafioletowego. Exo Terra Calcium + D3 to suplement diety w proszku, jest uzupełnieniem podstawowego pokarmu gadów. Zawiera elementy istotne dla prawidłowego metabolizmu wapnia, nie zawiera fosforu.

  Frakcja: puder czyli bardzo drobny proszek, który dobrze przylega do owadów karmowych i zielonek.

  Pojemność : 90g.

  Instrukcja podawania w warzywach i owocach:
  Zmieszać ½ łyżeczki Multi Vitamin Powder z ½ łyżeczki Calcium + D3 Powder lub wapna Powder Suplement na 0,5 kg warzyw i owoców. Zawsze zapewniamy zwierzakom czystą i świeżą wodę do picia.

  Z owadami:
  Dokładnie wymieszać w stosunku 1:1 Multi Vitamin Powder i Calcium + D3 Powder lub wapno Powder Suplement i posypać tym żywe owady karmowe. Zawsze zapewniamy czystą i świeżą wodę do picia.


  Po otwarciu przechowywać preparat w suchym i chłodnym miejscu. 

30 inne produkty w tej kategorii: