Komodo Basic Amphibian Kit - zestaw dla płazów i krabów Zobacz większe

Komodo Basic Amphibian Kit - zestaw dla płazów i krabów

AQ_8314

Nowy produkt

Komodo Basic Amphibian Kit to kompletny zestaw do hodowli płazów. Zawiera wszystkie niezbędne elementy, jest idealny dla początkujących oraz gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania przez dzieci. Zestaw został zaprojektowany przez specjalistów i zapewnia odpowiednie warunki hodowli większości płazów.

Więcej szczegółów

169,98 zł z VAT

 • Idealny dla początkujących i doskonały dla dzieci, wystarczy wykonać własną aranżację. Konstrukcja zestawu jest skrajnie łatwa w instalacji oraz umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie.

  Zestaw zawiera terrarium, podłoże z włókien kokosa, mech torfowiec, miseczkę dużą na wodę, termometr analogowy, zraszacz ręczny oraz giętą dekorację - most z naturalnych pałeczek drzewa grabowego.

  Zestaw specjalnie dedykowany dla:
  - Kumak Dalekowschodni (Bombina Orientalis)
  - Traszka Chińska (Cynops orientalis)
  - Żaba Rogata (Ceratophrys Ornata) 
  - Krab Red Devil (Geosesarma sp. Red devil)

  Komodo - od 20 lat obecni na rynku Wielkiej Brytanii. Pokarmy ich produkcji są najlepiej sprzedającymi się pokarmami w Europie zachodniej, a ich produkty cieszą się uznaniem herpetologów i hodowców na całym świecie. Komodo, dzięki swojemu zaangażowaniu w tworzeniu najlepszej klasy produktów, od lat jest absolutnym liderem jakości produktów terrarystycznych. Marka współtworzona jest przy współudziale hodowców z Wielkiej Brytanii od lat wyznacza nowe trendy pośród producentów produktów terrarystycznych, a zwłaszcza pożywienia.

24 inne produkty w tej kategorii: