Aluminiowa belka oświetleniowa 4Aqua HSD 6x24W (61cm Zobacz większe

Aluminiowa belka oświetleniowa 4Aqua HSD 6x24W (61cm

AQ_518

Nowy produkt

Nowoczesna oprawa oświetleniowa wykonana z efektownego satynowego aluminium, o bardzo ładnych nowoczesnych kształtach. Idealna do oświetlenia zbiornika roślinnego jak i morskiego. Lampa standardowo wyposażona w sześć świetlówek T5 24W, z osobnymi profilowanymi odbłyśnikami. Dzięki takiemu rozwiązaniu jeszcze większa ilość cennego światła trafia do akwarium.

Więcej szczegółów

529,99 zł z VAT

 • Nowoczesna oprawa oświetleniowa wykonana z efektownego satynowego aluminium, o bardzo ładnych nowoczesnych kształtach. Idealna do oświetlenia zbiornika roślinnego jak i morskiego.

  Lampa standardowo wyposażona w sześć świetlówek T5 24W, z której każda dostała osobny profilowany odbłyśnik. Dzięki takiemu rozwiązaniu jeszcze większa ilość cennego światła trafia do akwarium. W oprawie zastosowane zostały stateczniki elektroniczne, które nie wytwarzają nadmiernego ciepła, nie wydają denerwujących dzwięków i zapobiegają migotaniu świetlówek. Ponadto stateczniki elektroniczne charakteryzuje mniejszy pobór prądu.

  Dzięki wbudowanym ruchomym mocowaniom i dołączonym do zestawu linkom mamy możliwość podwieszenia pokrywy nad akwarium.

  Oprawa została wyposażona w trzy wyłączniki, za pomocą których możemy niezależnie wł/wył kolejne świetlówki. (parami od środka)


  Wymiary:
  61cm długość x 34cm szerokość x 4,5cm wysokość

  W zestawie:
  1. Pokrywa aluminiowa
  2. Linki do podwieszenia pokrywy nad akwarium
  3. Trzy przewody zasialające ( na każdą parę świetlówek)


  Zdjęcia przedstawiają oprawe z ośmioma świetlówkami. Wersja z sześcioma świetlówkami jest identyczna.


9 inne produkty w tej kategorii: