Evolution Aqua Pure Pond 1000ml - bakterie do filtra Zobacz większe

Evolution Aqua Pure Pond 1000ml - bakterie do filtra

AQ_8271

Nowy produkt

Pure Pond to wielokrotnie nagrodzony produkt bakteryjny, który pomaga utrzymać krystalicznie czystą i zdrową wodę w stawie. Pure Pond to kulki biodegradowalne, wypełnione żywymi bakteriami i enzymami, które po dodaniu do filtra stawowego pracują nad rozbijaniem amoniaku i azotynów, jednocześnie usuwając odpady organiczne.

Więcej szczegółów

64,99 zł z VAT

 • Bakterie i enzymy są uwalniane powoli, gdy zapotrzebowanie na dane składniki zawarte w kulce rośnie, zatem samoczynnie przyczyniają się do rozwiązania problemów biologicznych w stawie, które często są przyczyną słabej przejrzystości wody. 
  1 litr produktu Pure Pond zawiera ponad 8 mln bakterii, które szybko rozkładają amoniaki, amony, i azotyny, wpływając korzystnie na środowisko wodne, jednocześnie redukując ryzyko wystąpienia chorób i zatrucia amoniakiem wśród ryb. 
  Kuleczki Pure Pond zawierają również naturalne enzymy, które pomagają rozkładać odpady organiczne, pochodzące od ryb, pokarmu itd, pozostawiając staw o zdrowej i krystalicznie czystej wodzie.

  Opatentowana formuła Evolution POND została wielokrotnie nagradzana min. nagrodą produktu roku magazynu Practical Fishkeeping.

  Sposób użycia:
  Produkt najwydajniej pracuje w filtrze lub w innym miejscu o dobrym przepływie wody.
  1000ml produktu przeznaczone jest do oczka o pojemności 20 000l.
  Nie istnieje żadne zagrożenie w przypadku przedawkowania produktu.
  Kulki najwydajniejsze są w temperaturze wody powyżej 12st.C

  Produkt jest bezpieczny dla zwierząt i roślin wodnych. 
  Nie stanowi niebezpieczeństwa w przypadku połknięcia przez zwierze wodne.

6 inne produkty w tej kategorii: