Jebao SW-2 2500l/h z kontrolerem bezprzewodowym Zobacz większe

Jebao SW-2 2500l/h z kontrolerem bezprzewodowym

AQ_6861

Nowy produkt

Jebao SW-2 to nano pompa cyrkulacyjna, która zrewolucjonizuje świat akwarystyki. Jest to najmniejsza pompa z rodziny pomp cyrkulacyjnych marki Jebao. Największą innowacją wprowadzoną dla tego modelu jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy sterownikami pomp.

Więcej szczegółów

199,98 zł z VAT

 • Bez właściwej cyrkulacji wody w zbiorniku ciężko jest stworzyć ładne, realistycznie wyglądające akwarium. Brak dostatecznego ruchu wody negatynie odbija się na dystrybucji pierwiastków, substancji odżywczych oraz minerałów, które bezpośrednio wpływają na kondycję ryb, korali czy też roślin.

  Dzięki pompom Jebao RW/SW możliwe jest odwzorowanie naturalnych fal i prądów wodnych występująch w naturze, a wielopoziomowy system regulacji stwarza niemal nieograniczone możliwości dostosowania ich pracy do wymagań konkretnego akwarium. Wśród programowalnych trybów pracy znajdziemy m.in.: (długość czasu działania i wydajności pompy w kazdym trybie można regulować)

  W1: tryb falowania, cyrkulator pracuje w sposób przerywany co skutkuje pojawianiem się pięknych fal na powierzchni wody oraz bujaniem wnętrza akwarium.

  W2: tryb falowania, pompa płynnie zmienia swoją wydajność od 30% do 100% na wzór przebiegu sinusoidy. Wytwarzają się naturanie wyglądające fale.

  ELSE: tryb losowy, sterownik pompy przesyła jej różne, losowe polecenia zmiany sposobu pracy.

  H: tryb strumieniowy, w tym trybie pompa wytwarza stały strumień, prąd wodny.

  C: tryb naprzemienny, pompy działają na zmianę.

  Wszystkie pompy Jebao serii RW/SW wyposażono w oś ceramiczną dzięki czemu jest niewrażliwa na działanie wody i soli.

  Każda pompa może pracować w na jednym z 8 poziomów wydajności. Kontrolery sterujące pracą pomp wyposażono dodatkowo w czujniki zmierzchu. Dzięki temu w nocy zmniejszana jest wydajność pomp, symulując naturalne działanie sił pływowych. Bardzo przydatna jest również funkcja FEED wstrzymująca pracę pompy na o. 10min np. na czas karmienia ryb i korali. 

  Solidnie wykonana obudowa zapewnia trwałość urządzenia, a za pewne umiejscowienie odpowiada silny magnes. Długie kable zasilające pozwalają na dużą swobodę podłączenia i montażu, a niski pobór prądu i duża wydajność skutkują bardzo ekonomiczną ekspoatacją pomp Jebao RW.

  Największą innowacją Jebao RW/SW w stosunku do modelu WP jest zastosowanie komunikacji pomiędzy pompami opartej na łączności bezprzewodowej. Każdy ze sterowników może sterować grupą nawet 8 innych. Dzięki temu nie wystepuje problem z nadmiernym okablowaniem, dokuczliwym zwłaszcza w dużych zbiornikach.

  Dane techniczne:
  Moc: 5W
  Wydajność: 500-2500l/h
  Rozmiary: 5.5cm x 4.5cm x 5cm

  Wszystkie produkty marki Jebao / Jecod z naszej dystrybucji objęte są 24 miesięczną gwarancją. 
   
   

29 inne produkty w tej kategorii: