Pokrywa plastikowa prosta 40x25cm LED 6500k Zobacz większe

Pokrywa plastikowa prosta 40x25cm LED 6500k

AQ_5681

Nowy produkt

Pokrywa o wymiarach 40x25cm, wyposażona w oświetlenie LEDowe najnowszej generacji. 

Więcej szczegółów

99,99 zł z VAT

 • Pokrywa wykonana jest z lekkiego, 3mm plastiku, posiada otwór do karmienia ryb oraz wypusty pozwalające na wyprowadzenie kabli z filtra i grzałki. Rozmiary idealnie dopasowane do akwariów, bardzo prosty montaż.

  Główne zalety oświetlenia LED:
  1. Efektywność - umożliwiają osiągnięcie dużo większej ilości światła z jednego wata zasilania co znacznie redukuje koszty eksploatacji.
  2. Żywotność i trwałość – około 25 krotnie dłuższa żywotność w porównaniu do zwykłych żarówek oraz około 10 krotnie żywotność w stosunku do tradycyjnych świetlówek
  3. Wydajność - straty spowodowane autoabsorbcją (pochłanianie promieniowania przez samo źródło światła) nie występują w technologi LED
  4. Ilość światła - wiązka światła wytwarzana jest w jednym kierunku, a nie we wszystkich kierunkach jak w przypadku tradycyjnych żarówek i świetlówek.
  5. Bezpieczne dla środowiska - w diodach LED nie stosuje się toksycznych substancji i niebezpiecznych dla środowiska związków rtęci.
  6. Czas załączania i wyłączania - diody włączają i wyłączają się bardzo szybko. Typowa dioda osiąga pełna jasności w ciągu mikrosekund


  Pokrywa oświetleniowa LED,wykonana jest z wysokiej jakości komponentów gwarantujących długie i bezproblemowe użytkowanie przez kilka lat (nawet do 10 lat). Zastosowane w niej LEDy są produktem najnowszej generacji, które przy poborze mocy 14.4W osiągają niesamowitą wydajność 1320 lumenów. Pokrywa posiada oświetlenie mieszane. Część LED posiada barwę 6000-7000K, potrzebną do prawidłowego funkcjonowania akwarium, natomiast pozostała część 2800-3200K. Taka barwa ma nie tylko korzystny wpływ na rośliny ale również podkreśla i uwydatnia kolory.

  WARTOŚĆ ENERGETYCZNA "A"
  POBÓR PRĄDU 3,6 W