Komodo Beastie balls 330g - woda w żelu Zobacz większe

Komodo Beastie balls 330g - woda w żelu

AQ_8324

Nowy produkt

Beastie Balls to woda w żelu opracowana przez herpetologów komodo. Przeznaczona jest do podawania owadom jako doskonalsze zastępstwo wody, ponieważ stale utrzymuje świeżość oraz nie stwarza niebezpieczeństwa śmierci poprzez utonięcie. 

Więcej szczegółów

12,98 zł z VAT

 • Beastie Balls zapewnia stały dostęp do świeżej wody i zapewnia higieniczne warunki. Postać kulek jest łatwo dostępna oraz nie stwarza zagrożenia dla żadnego owada czy pajęczaka. Stanowi doskonałą alternatywę dla wody, której częste podawanie może stwarzać problemy. 


  Dawkowanie dla karmówki:
  Beastie Drink powinien być podawany karmówce na przynajmniej 24 godziny przed podaniem naszemu pupilowi. Podnosi to wartość węglowodanową podawanego do zjedzenia robaka, co z kolei gwarantuje przyswojenie węglowodanów przez naszego gada owadożernego, który nie jest zdolny do ich absorpcji, gdy nie są wcześniej rozłożone przez układ pokarmowy zjadanego robaka. Dlatego, należy jeszcze raz wspomnieć, podajemy Beastie Feast 24 przynajmniej godziny wcześniej.

  Aby uzyskać najlepsze rezultaty, użyj w połączeniu z Komodo Beastie Feast.

  Dawkowanie dla hodowanego owada i pajęczaka:
  Beastie Balls stale utrzymują świeżość, także nie można ich przedawkować.
  Należy podać do miseczki ilość potrzebną zwierzęciu na dany okres czasu.

  Produkt specjalnie dedykowany dla:
  - świerszcze (Acheta domesticus)
  - szarańcza wędrowna (Locusta migratoria)
  - karaczan argentyński (Blaptica dubia)
  - drewnojad (Zophobas morio)
  - mącznik młynarek (Tenebrio molitor)
  - wszystkie pajęczaki

  Komodo - od 20 lat obecni na rynku Wielkiej Brytanii. Pokarmy i witaminy ich produkcji są najlepiej sprzedającymi się pokarmami w Europie zachodniej, a ich produkty cieszą się uznaniem herpetologów i hodowców na całym świecie. Komodo, dzięki swojemu zaangażowaniu w tworzeniu najlepszej klasy produktów, od lat jest absolutnym liderem jakości produktów terrarystycznych. Marka współtworzona jest przy współudziale hodowców z Wielkiej Brytanii od lat wyznacza nowe trendy pośród producentów produktów terrarystycznych, a zwłaszcza pożywienia i witamin.

30 inne produkty w tej kategorii: