Komodo Tropical Terrain Brick M - podłoże z włókien kokosa 4l Zobacz większe

Komodo Tropical Terrain Brick M - podłoże z włókien kokosa 4l

AQ_8370

Nowy produkt

Podłoże z włókien kokosa producenta Komodo doskonale sprawdzi się jako suchy lub wilgotny substrat wybiegu. Produkt ten cechuje wysoka absorpcja wody oraz wilgoci dzięki czemu podłoże sprawdza się w prawidłowym funkcjonowaniu terrariów suchych oraz utrzymuje wysoką wilgotność w terrariach tropikalnych. Dedykowany dla pająków, owadów, wybranych gadów i płazów oraz jako podłoże dla roślin.

Więcej szczegółów

4,99 zł z VAT

 • Produkt w 100% naturalny, łatwy w uzyciu. Bez dodatku sztucznych nawozów. Produkt przed sprasowaniem poddany został steryliacji, przez co jest wolny od grzybów, bakterii oraz zarodników grzybów i pleśni. Podłoże z włókien kokosa doskonale wchłania oraz utrzymuje wilgoć zachowując w ten sposób równowagę wewnątrz wybiegu.

  Opakowanie zawiera 4 litry sprasowanego podłoża

  Sposób użycia:
  - podłoże umieścić w ciepłej wodzie na około 30 minut

  Produkt specjalnie dedykowany dla:
  - drzewołazy np. rzekotka zielona (Hyla cinerea)
  - gekony z terenów tropikalnych np. gekon orzęsiony (Correlophus ciliatus)
  - wszystkie pajęczaki np. ptasznik tygrysi (Davus fasciatus)
  - kameleony np. kameleon jemeński Chamaeleo calyptratus
  - wszystkie węże np. wąż zbożowy (Pantherophis guttatus)

  Komodo - od 20 lat obecni na rynku Wielkiej Brytanii. Pokarmy i witaminy ich produkcji są najlepiej sprzedającymi się pokarmami w Europie zachodniej, a ich produkty cieszą się uznaniem herpetologów i hodowców na całym świecie. Komodo, dzięki swojemu zaangażowaniu w tworzeniu najlepszej klasy produktów, od lat jest absolutnym liderem jakości produktów terrarystycznych. Marka współtworzona jest przy współudziale hodowców z Wielkiej Brytanii od lat wyznacza nowe trendy pośród producentów produktów terrarystycznych, a zwłaszcza pożywienia i witamin.

16 inne produkty w tej kategorii: