Resun Zestaw fontannowy King 1F 380l/h 5W

AQ_8245

Nowy produkt

Resun King to nowoczesny zestaw fontannowy oparty na wyjątkowo enegrooszczędnej pompie (5W) o dużej wydajności. Pompa wyposażona jest w filtr gąbkowy. W zestawie znajduję się zestaw dysz wylotowych o różnych konfiguracjach ustawień wylotu wody. Komplet KING umożliwia szybkie stworzenie pięknej fontanny w każdym zbiorniku wodnym.

Więcej szczegółów

31,99 zł z VAT

 • Pompa, zawarta w zestawie, została zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz została wykonana z najlepszej klasy materiałów, dzięki czemu udało się stworzyć wyjątkowo energooszczędną pompę o sporej wydajności. Pompa cechuję się cichą pracą oraz niezawodnością. 
  Dodatkowym atutem pompy jest prefiltr gąbkowy, mający za zadanie oczyszczanie wody z zanieczyszczeń oraz zabezpieczenie pompy przed zablokowaniem w wyniku dostania się do wirnika nieczystości.

  Dopełnieniem doskonałego zestawu fontannowego są dysze wylotowe o unikalnych możliwościach umożliwiających stworzenie różnorodnych kształtów fontanny wodnej. Wśród niech znajdziemy dyszę umożliwiającą stworzenie: wulkanu - składającego się z wielu strumieni wodnych oraz fontanny w kształcie dzwonu. Każda z dysz posiada trzy króćce umożliwiające przedłużenie wylotu. 
  Element fontannowy dodatkowo posiada zawór regulujący wydajność pompy.

  Dzięki króćcom, zawartym w zestawie, pompę można wykorzystać jako zasilanie do filtra lub wodospadu dekoracyjnego. 


  Dane techniczne:

  - Maksymalny przepływ: 380L / godz 
  - Maksymalna wysokość: 0,9 m 
  - Pobór mocy i napięcie: 5 W 240V 
  - Wymiary: 7,8 cm x 4,2 cm x 5,5 cm 
  - Waga: 1,08 kg
  - Maksymalna wysokość dyszy wylotowej: 25cm

30 inne produkty w tej kategorii: