AquaEl MultiKani 800

AQ_1452

Nowy produkt

MulltiKani 800 to filtr kubełkowy polskiej firmy AquaEl charakteryzujący się rewolucyjnym systemem powiększania pojemności filtra. Rozwiązanie to sprawia, że filtr ten,po rozbudowaniu, może z łatwością obsługiwać dużo większe zbiorniki. Kolejnym atutem jest napędzajaca filtr niezależna pompka, która może pracować wewnętrz oraz na zawnątrz zbiornika. Dodatkowo filtr wyposażono w sysytem By-Pass.

Więcej szczegółów

149,98 zł z VAT

 • MultiKani 800 jest filtrem zewnętrznym, który dzięki swojej pomysłowej i przemyślanej konstrukcji może obsługiwać szeroki zakres pojemności zbiorników. Dzięki temu w sytuacji gdy dotychczasowa pojemnośc filtra nie jest juz wystarczająca nie ma koniecznosci zakupu nowego większego filtra - wystarczy dokupic kolejny pojemnik na media filtracyjne.

  System By-Pass, w który został wyposażony MultiKani 600, pozwala na zatrzymanie dopływu wody do pojemników z mediami filtracyjnymi bez konieczności wyłączania pompy. Dzięki temu konserwacja filtrai wymiana wkładów jest niezwykle łatwa i szybka.

  Pompka, która napędza MultiKani 600 jest niezależym urządzeniem mogącym pracować na zewnętrz oraz wewnątrz zbiornika. Dzięki takiemu rozwiązaniu filtr może pracować zarówno pod zbiornikiem, na jego poziomie lub ponad akwarium, dająctym samym ogromne możliwości jego montażu.

  Dane techniczne:
  Zbiorniki o pojemnosci: 20-320l
  Moc: 8W
  Przepływ: 650l/h
  Wysokość: 18,5cm
  Średnica: 14cm

  W zestawie:
  1. korpus filtra MultiKani
  2. 2 x wąż 14/18mm (1,2m)
  3. 2 x rurki przelewowe
  4. pompa MK-800
  5. 4 x przyssawka
  6. końcówka kierująca
  7. 2 x kolanko
  8. rurka zasysająca
  9. 2 x klucz do pojemników filtra
  10. opakowanie smaru silikonowego
  11. wkłady: 2 x gąbka ,1 x zeolit
  12. instrukcja obsługi w języku polskim
   

   

   

14 inne produkty w tej kategorii: