Microbe-lift Artemiss Freshwater 236ml Zobacz większe

Microbe-lift Artemiss Freshwater 236ml

AQ_7251

Nowy produkt

Microbe-lift Artemiss to unikalny i opatentowany środek leczniczy oparty na naturalnych ziołach będących podstawą jego składu. Środek zapewnia wolną od agresywnych środków chemicznych, w 100% naturalną kurację przeciwko szerokiej gamie chorób wywoływanych przez bakterie. 

Więcej szczegółów

42,91 zł z VAT

 • W związku z tym że środek jest oparty na organicznych składnikach jest bardzo skuteczny i przeznaczony dla każdego gatunku ryb, nawet tych wymagających oraz młodych. Preparat w przeciwieństwie do zwykłych leków innych firm nie niszczy pożytecznych bakterii oraz nie destabilizuje środowiska w akwarium. Po jego zastosowaniu nie ma potrzeby przeprowadzania podmian wody i filtrowania jej przez węgiel aktywny. Microbe-lift Artemiss jest również skutecznym środkiem antygrzybicznym, który jednocześnie stymuluje i przyśpiesza regeneracje systemu odpornościowego oraz uszkodzonych tkanek ryb po przebytej chorobie. Zioła zawarte w preparacie minimalizują ryzyko powtórnych infekcji oraz zapewniają szybkie gojenie się ran bez ryzyka powstania szpecących blizn.

  Microbe-lift Artemiss to naturalna kuracja lecznicza przeciwko chorobom bakteryjnym takim jak:

  - obrzęk lub stan zapalny o podłożu bakteryjnym
  - puchlina wodna
  - posocznica
  - pleśniawka
  - martwica płetw (gnicie, zanikanie płetw)
  - tuberkuloza
  - mykobakterioza
  - ichtiosporidioza
  - choroba bawełniana (flexibakterioza)
  - wytrzeszcz oczu
  - infekcje o podłożu grzybicznym
  - owrzodzenia naskórne i podskórne
  - zmętnienia i przebarwienia skórne
  - gnicie pyska
  - odstające łuski
  - inne choroby bakteryjne i grzybiczne

  Dawkowanie: Wstrząśnij przed użyciem. Wyłącz lampę UV, usuń z filtra węgiel aktywowany i/lub zeolit, wyłącz odpieniacz oraz ozonator.

  Zastosuj niezwłocznie po pojawieniu się pierwszych symptomów choroby.

  1. Kuracja standardowa: Dodaj 5ml na każde 95l wody w akwarium codziennie przez 10 dni. W przypadku zaawansowanego stadium choroby kurację powtarzaj aż do zauważenia pozytywnych zmian w wyglądzie i zachowaniu ryb.

  2. Kuracja przy wpuszczaniu nowych ryb lub kwarantannie: zastosuj standardowe dawki preparatów Microbe-lift Artemiss i Herbtana dawkując je na przemian co 12h przez 2 doby.

  UWAGA! Nie używaj w połączeniu z innymi środkami leczniczymi. Nie stosuj równocześnie ze środkami antyglonowymi oraz opartymi na miedzi. 

  Preparat występuje w wersji do akwarium słodkowodnego oraz słonowodnego. 

11 inne produkty w tej kategorii: