MICROBE LIFT - Gel Filter Cartridge Inoculant 236ml Zobacz większe

MICROBE LIFT - Gel Filter Cartridge Inoculant 236ml

AQ_294

Nowy produkt

Pierwszy biostarter (bakterie) w żelu, który można w prosty i prezyzyjny sposób zaaplikować w miejsca gdzie "zwykłe" startery są najczęściej wypłukiwane np. we wkładach filtracyjnych.

Więcej szczegółów

36,16 zł z VAT

  • Jako pierwszy produkt na rynku zawiera szczepy bakterii zawarte w żelu, które możemy aplikować w niezwykle dokładny sposób. Oznacza to, że dzięki jego formie umieszczamy bakterie dokładnie tam gdzie chcemy oraz mamy pewność, że pozostaną tam na dłuższy czas. Preparat posiada zdolność do osiadania na wkładach filtracyjnych, dzięki czemu możemy przyspieszyć proces dojrzewania biologicznego zbiornika oraz utworzenia optymalnej flory bakteryjnej. Poprzez naturalne biopolimery ułatwia przywieranie do powierzchni mikroorganizmom, a co za tym idzie skraca czas potrzebny do podjęcia przez nie aktywności nawet o 80%. Wszystko to składa się na szybszy rozkład szkodliwych substancji organicznych, przy jednoczesnym zwiększaniu wydajności denitryfikacyjnej filtrów, obniżającej poziom azotanów w akwarium.    Dawkowanie:
    - bezpośrednio na materiał filtracyjny, należy rozprowadzić krople żelu w rogach
    - w przypadku prostokątnych materiałów filtracyjnych lub ich dużej powierzchni należy dodatkowo rozprowadzić 2 krople żelu na środku materiału
    - po zaaplikowaniu należy umieścić materiał filtracyjny w filtrze z wodą i nie włączać filtra przez 1-2h

22 inne produkty w tej kategorii: