Aquario Tool komplet dwóch narzędzi 20cm Zobacz większe

Aquario Tool komplet dwóch narzędzi 20cm

AQ_8029

Nowy produkt

Zestaw dwóch narzędzi akwarystycznych / terrarystycznych umożliwiających w pełni pielęgnować zbiornik. Narzędzia wykonane są z satynowej stali nierdzewnej z zachowaniem dbałości o ich precyzyjne działanie. W zestawie znajdują się nożyce podwójnie zagięte i pęseta zagięta.

Więcej szczegółów

64,99 zł z VAT

 • Specjalistyczne narzędzia wykonane z satynowej wysokogatunkowej stali nierdzewnej dzięki czemu nie są podatne na korozję i osiadanie drobnoustrojów. Doskonale sprawdzą się do sadzenia, strzyżenia i przytrzymywania roślin, do prac porządkowych, do karmienia gadów i płazów.

  Odpowiednie kształty narzędzi umożliwiają pracę w trudno dostępnych miejscach wewnątrz zbiornika oraz sprawiają, że jakiekolwiek czynności stają się łatwe i przyjemne.

  Pęseta znajdująca się w zestawie to doskonałe narzędzie do karmienia gadów i płazów. Idealnie sprawdza się do opieki nad jadowitymi czy trującymi pupilami oraz ułatwia prace w wybiegach z agresywnymi, trującymi czy jadowitymi zwierzakami.
  Długie i ergonomiczne, specjalnie wyprofilowane pęsety ułatwiają czynności i zapewniają odpowiednią odległość, aby zapobiec niepotrzebnemu stresowaniu pupila, podczas karmienia gadów czy płazów. Końcówki pęsety są wyposażone w ząbki, aby zapewnić dobry uchwyt żywego owada uniemożliwiając jego ucieczkę. 

  Narzędzie to jest nie zastąpione podczas sadzenia roślin w akwarium.

  Specjalnie wyprofilowane nożyce ułatwiają przycinkę każdej rośliny, nie zależnie od jej położenia, dodatkowo zostały wykonane z grubej stali co umożliwia ucinanie grubych gałęzi np. Fikusa.

  W zestawie znajduje się:
  - pęseta zagięta
  - nożyce podwójnie zagięte
  - poręczne, praktyczne i estetyczne etui 

  Długość narzędzi: 20 cm

30 inne produkty w tej kategorii: