Komodo Turtle Ramp - rampa / wyspa dla żółwi Zobacz większe

Komodo Turtle Ramp - rampa / wyspa dla żółwi

AQ_8498

Nowy produkt

Rampa dla żółwi producenta Komodo to niezbędny element wyposażenia akwarium dla żółwia. Umożliwia opuszczenie środowiska wodnego, stwarzając suchą i bezpieczną wyspę, na której każdy żółw bardzo chętnie będzie przebywać celem ogrzania się. 

Więcej szczegółów

79,98 zł z VAT

 • Stworzenie suchych miejsc do wygrzewania się jest kluczowe w hodowli każdego żółwia wodnego i wodno-lądowego.
  Zapewnia miejsce na odpoczynek i wygrzewanie się. W takim miejscu należy zamontować żarówkę emitującą fale UV, aby zapewnić zwierzęciu zdrowie. 

  Rampa posiada specjalne przyssawki montażowe zapewniające łatwą instalacje, a co najważniejsze gwarantujące stabilność wyspy podczas przebywania zwierzęcia na wyspie. 

  Specjalna mata, którą rampa została pokryta, umożliwia łatwe "wdrapanie się" żółwia na rampę. Doskonale imituje naturalną trawę i jest wodoodporna. Matę w łatwy sposób można zdjąć w celu przemycia, dzięki plastikowym śrubkom którymi jest przymocowana. 

  Dane techniczne:
  - wysokość: 16cm
  - długość: 47cm

  Komodo - od 20 lat obecni na rynku Wielkiej Brytanii. Pokarmy i witaminy ich produkcji są najlepiej sprzedającymi się pokarmami w Europie zachodniej, a ich produkty cieszą się uznaniem herpetologów i hodowców na całym świecie. Komodo, dzięki swojemu zaangażowaniu w tworzeniu najlepszej klasy produktów, od lat jest absolutnym liderem jakości produktów terrarystycznych. Marka współtworzona jest przy współudziale hodowców z Wielkiej Brytanii od lat wyznacza nowe trendy pośród producentów produktów terrarystycznych, a zwłaszcza pożywienia i witamin.

30 inne produkty w tej kategorii: